Galerija

Pilsonis.lv jautā

Kādēļ Igaunijas Republikas un Latvijas Republikas pēdējo 25 gadu attīstība krasi atšķiras?
 

Meklēt

PK jubileja

Pilsoņu Kongresam 25 gadadiena!

1990.–2015.

Kontaktinformācija

PK e-pasta adreses, telefoni un adrese vēstulēm

Latvijas Komiteja: latvijaskomiteja(at)pilsonis.lv
Delegātiem: delegatiem(at)pilsonis.lv
Redakcija: pilsonis(at)pilsonis.lv
Aizsargs: aizsargs(at)pilsonis.lv


Telefons: 26696822
Telefons: 29416226

Pieslēgtiese-PILSONIS Nr. 6/08
Slāvus sakauj atkal
Kosovas neatkarības atzīšana uzjundīja gadsimtus krāto naidu Balkānos. Albāņi (domājams- indoeiropiešu tauta) pārgāja islama ticībā Otomaņu impērijas laikā. 1913.gadā Kosova tika mākslīgi atdalīta no Albānijas un sadalīta starp Serbiju un Melnkalni. Kosova atrodas NATO kontrolē.
Draugi ir reģistrēti
Krievijā izcēlies skandāls, kad konstatēts, ka Latvijas „draugiem” līdzīgu portālu „klasesbiedri” finansē čeka, kas interesējas par pilsoņu savstarpējiem sakariem
Eiropa izvirzās vadībā
Līdz ar ASV iestigšanu karos un drošības problēmās, Eiropas savienība izvirzījusies pirmajā vietā pasaulē saražotā nacionālā kopprodukta ziņā. ASV otrie, Ķīna trešā.
Puķins nāk atpakaļ
Naftas cenu konjunktūra ļauj Krievijai sākt aktīvu ārpolitiku- tās draugi ir instalēti augstos krēslos Polijā, Čehijā, Latvijā un citur. Polītiska lamāšanās starp Krieviju un ASV atkal kļūst pierasta, taču nu Krievija sāk draudēt sirsnīgāk.
Krievi cenšas te ienākt arī, izmantojot gāzes vadus. Eiropa pagaidām bezspēcīga ko mainīt.
ASV varēs iznīcināt Krieviju 2015.gadā
Krievu militāristi nav apmierināti ar Kremļa piešķirto naudas daudzumu un ASV pretraķešu sistēmas attīstību un prognozē, ka 2015.gadā amerikāņi būs spējīgi dot parastā bruņojuma triecienu krievu raķešu palaišanas vietām, uz ko Krievija nevarēšot atbildēt.
Slepenie ieguldījumi kļūst atklāti
Vācijas valdība, kas vērtē, ka katru gadu Lihtenšteinas, Monako, Andoras un Šveices bankās bez vēsts pazūd līdz 30 miljardiem eiro, vēlas šo valstu bankas un nodokļu sistēmas pielīdzināt Eiropai. Lihtenšteina jau atklājusi savu ieguldītāju sarakstus Vācijas specdienestiem- Austrumeiropu gaida pārsteigumi.

 

Pievienot jūsu komentāru

Jūsu vārds:
Virsraksts::
Komentāri:
  The word for verification. Lowercase letters only with no spaces.
Vārda verifikācija: