Galerija

Pilsonis.lv jautā

Kādēļ Igaunijas Republikas un Latvijas Republikas pēdējo 25 gadu attīstība krasi atšķiras?
 

Meklēt

PK jubileja

Pilsoņu Kongresam 25 gadadiena!

1990.–2015.

Kontaktinformācija

PK e-pasta adreses, telefoni un adrese vēstulēm

Latvijas Komiteja: latvijaskomiteja(at)pilsonis.lv
Delegātiem: delegatiem(at)pilsonis.lv
Redakcija: pilsonis(at)pilsonis.lv
Aizsargs: aizsargs(at)pilsonis.lv


Telefons: 26696822
Telefons: 29416226

Pieslēgtiese-PILSONIS Nr. 4/07
Liberālā revolūcija- otrā daļa
Pilnīgs valsts politikas trūkums L(PS)R ļāva ārzemju ražotājiem sagraut šeit vietējos. Tagad redzam procesa otro daļu- viss maksā tik, cik mēs no jums varam izspiest... Latvijas ražotāju terorizēšana turpinās.
Kristīgais tirgus sadalīts?
Romas pāvesta nostāja pret rietumu protestantiem un austrumu „pareizticīgajiem” liek domāt, ka notikusi savdabīga vienošanās starp Romu un Maskavu par ietekmes sfēru dalīšanu. Ukrainas un Baltkrievijas kristieši acīmredzot izjutīs pieaugošu Maskavas spiedienu. Abām varām problēmas rada islāms, kas ir elastīgāka reliģija, dabas reliģijas un ateisti. Savukārt Eiropā zinātnieki atkal spiesti atkauties no baznīcas uzbrukumiem evolūcijas teorijai.
Kā Puķinu gandrīz nomiedza
Neatkarīgu žurnālistu versija- kāds pensionārs Puķina reklāmas brauciena laikā šī gada vasarā Krievijas vidienē bija jau sagatavojis pistoli, taču drošības dēļ vēl pārjautājis garāmgājējam: „Saki, dēliņ, vai šeit pulcēsies padomju varas ienaidnieki?”. Dēliņš aizskrēja ziņot...
Eiropa domā par enerģētiskā sektora aizsardzību
Eiropas komisija izskatot divus variantus dokumentam, kas paredz enerģētikas sektora aizsardzību pret Krievijas un arābu valstu invāzijas. Stingrākā dokumenta versija paredz enegētiku atzīt par stratēģisku nozari.
Naudas mazgāšana, izmantojot nekustamo īpašumu
Vācijā neiet tik gludi kā Latvijā. Vācu cietumā sēž krievs, kas apsūdzēts par 8 miljonu EUR mahinācijām Izmailovskas noziedzīgā grupējuma labā. Saites vedot uz Oļegu Deripasku un Puķinu. Viņa biznesu pārtrauca vācu bankas.
ASV atkal uzbrūk Irānai
Šo karu mediji spēlē kā televīzijas seriālu, Irānas pusei priecājoties par savu tehniku urāna bagātināšanai un savukārt amerikāņiem skaitot mērķus Irānā. Amerikāņi modelējuši, kāda krīze var rasties, ja pārtrūkst Irānas un samazinās Irākas naftas piegādes, un secinājuši- liela. Pašiem amerikāņiem ir kur pasmelt- Aļaskā, Dienvidamerikā un citur.
„Mēs lidosim pa visu pasauli”...
Krievu stratēģiskie bumbvedēji atsākuši lidojumus neitrālā gaisa telpā. Britu kara aviācija bija spiesta reaģēt uz krievu bumbvedēju tuvošanos Anglijas robežām. Uzpildīšanās gaisā palielina lidmašīnu darbības tālumu. 
Savukārt NATO spēku pārvietošanos pa gaisu koordinēs no Holandes.
Impērija sit pretī
Ukrainas prezidents Juščenko cīnās pret Ukrainas krievu biznesa aprindu ideju- organizēt referendumu par krievu valodu kā otro valsts valodu un par attieksmi pret NATO. Šāda referenduma rīkošanu Juščenko nosaucis par nacionālo ideju nodevību.
Krievu valodas mīlēšanai ir skaidrs ekonomisks efekts- Krievijai nepieciešamas Ukrainas pazemes gāzes krātuves.
Atkarība no vieglās Krievijas naudas arī L(PS)R administrāciju pakļauj arvien spēcīgākam krievu spiedienam.
Igauņi atbild
Sagaida, ka Eiropas Savienības dabasgāzes patēriņš līdz 2015.gadam pieaugs no 336 miljardiem kubikmetru līdz 536 miljardiem kubikmetru. Vācu- krievu gāzes kompāniju atraidīja Polija un Igaunija. Arī igauņu gāzes kompānija pieder krieviem un vāciešiem, līdz ar to bija nepieciešama igauņu valdības iejaukšanās.
Datoru karš pieņemas spēkā
Reaģējot uz krievu un ķīniešu datorpirātu uzbrukumiem, ASV nodibinājušas pagaidu Kiberpavēlniecību. ASV armija ir ļoti atkarīga no datoriem un satelītiem.
Eiropa jūtas apdraudēta
Francijas prezidents Sarkozī un Vācijas kanclere Merkela aicinājušas Eiropas valdības kopēji vērsties pret valstīm, kuras grauj Eiropas biznesu. Pirmām kārtām šeit domātas Krievija un Ķīna.
Eiropas Savienības Enerģētikas komisija aicinājusi pārtraukt situāciju, kad gāzes ražotājiem pieder arī gāzes piegādes caurules.
Siena pret haosu
Aizsargsienas pasaulē kļūst arvien populārākas- tā Sauda Arābija izlēmusi nākošgad veidot sienu 900 km garumā gar robežu ar Irāku. Pagaidām tā būs no dzeloņstieplēm. Līdz šim tur robeža ir kā Latvijai ar Krieviju- brīvi pārstaigājama.

 

Pievienot jūsu komentāru

Jūsu vārds:
Virsraksts::
Komentāri:
  The word for verification. Lowercase letters only with no spaces.
Vārda verifikācija: